V každej disciplíne môže tím nominovať minimálne jedného športovca, ak ide o súťaž družstiev, tak jedno družstvo. V prípade, že je možnosť ďalšej nominácie, znamená to, že tím môže nominovať ďalších jednotlivcov resp. družstvá, napr.:

 

Počet hráčov v družstve 2 znamená, že je to hra 2-členných družstiev.

 

Možnosť ďalšej nominácie 1 znamená, že tím môže nominovať celkovo 2 družstvá a maximálny  počet nominovaných osôb je 4.

 

Kategórie muži / ženy znamená, že súťaže je rozdelená do 2 kategórií a tím si môže vybrať, či obe družstvá nominuje do jednej kategórie, alebo do každej kategórie nominuje jedno družstvo.

Počet hráčov v družstve 2. Možnosť ďalšej nominácie družstva 1. Kategórie muži / ženy, v prípade zmiešaného družstva sa hrá v kategórii muži. Maximálny počet nominovaných osôb je 4.

Počet hráčov v družstve 3. Možnosť ďalšej nominácie družstva 1. Kategórie muži / ženy, v prípade zmiešaného družstva hrá v kategórii muži. Maximálny počet nominovaných osôb je 6.

 

Ambasádorom disciplíny je Martin Rančík, bývalý skvelý reprezentant a euroligový hráč, niekoľkonásobný víťaz ankety o basketbalistu roka, ktorý hrával za prestížnu univerzitu v USA ako aj v psíčkových tímoch v Taliansku, či v Španielsku. Svoju mimoriadne úspešnú kariéru končil v drese Interu Bratislava, s ktorým získal 2 tituly.

Počet hráčov v družstve 4. Možnosť ďalšej nominácie družstva 1. Kategórie muži / ženy, v prípade zmiešaného družstva hrá v kategórii muži. Maximálny počet nominovaných osôb je 8.

Počet bežcov 1. Možnosť ďalšej nominácie jednotlivcov 4. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 5.

 

Beží sa 5 kôl okolo Kuchajdy (7,25 km) s hromadným štartom.

Počet účastníkov 1. Možnosť ďalšej nominácie jednotlivcov 3. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 4.

 

Súbor štyroch cvičení usporiadaných do špeciálneho systému pod záštitou Strength Institute. Začína sa veslovaním 300m, minúta pauza, tlačenie prowleru 2x 20 m, minúta pauza, lano “prášenie kobercov” 45 úderov, minúta pauza, sane vpred aj vzad 2x 20 m. Počíta sa čistý čas súčtom každej disciplíny. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách - muži a ženy, kde intenzita sa prispôsobuje na základe týchto dvoch kategórií a taktiež od aktuálneho stavu povrchu.

Počet účastníkov 1. Možnosť ďalšej nominácie jednotlivcov 3. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 4.

 

Ambasádorom disciplíny je areál Divoká voda. Jazdí sa okruh na Kuchajde (1 km) na čas so štartom pred reštauráciou Mólo, okolo ostrovčeka (fontánky) a spať za reštauráciu. Jazdí sa v 2 kvalifikačných kolách. Rozhoduje najlepší čas. Do druhého kola postupuje 8 najlepších podľa času. V každej jazde sú na štarte 4 pretekári.

Počet účastníkov 1. Možnosť ďalšej nominácie jednotlivcov 3. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 4.

 

Ambasádorom disciplíny je LUK.sk. Strieľať sa bude z holého luku na vzdialenosť 15 m a 80 cm terč. Po úvodnej inštruktáži má každý súťažiaci 3 skúšobné výstrely a v časovom limite 3 minúty 6 klasifikovaných výstrelov.

Počet hráčov v družstve 3. Možnosť ďalšej nominácie družstva 1. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 6.

 

Beží sa 3 x 1 kolo okolo Kuchajdy (spolu 4,35 km) s hromadným štartom. Každý bežec v tíme absolvuje 1 kolo (1,45 km).

Počet účastníkov 1. Možnosť ďalšej nominácie jednotlivcov 2. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 3.

Počet "walkerov" 1. Možnosť ďalšej nominácie jednotlivcov 2. Kategórie muži / ženy. Maximálny počet nominovaných osôb je 3.

Do podujatia zostáva

151 dní20 hodín55 minút

Partneri